Designové nástěnné hodiny Nextime Frank 3100
  • Doprava zdarma
vlajka
Nástěnné hodiny

Designové nástěnné hodiny Nextime Frank 3100

Kód: 3100

Nextime je holandská designová firma, která se specializuje především na návrhy a výrobu designových hodin. Nextime má více než 40-ti letou zkušenost s tvorbou designu a výrobou hodin. Svoje obchodní zastoupení má Nextime ve více než 50 zemích světa, což z něho činí předního světového lídra mezi společnostmi, které se zabývají produkcí a prodejem designových hodin. Nextime prezentuje široký záběr hodin, které jsou unikátní a inspirativní a nabízí témata vycházející z tradice až do současnosti. Designové skleněné hodiny připomínajíci vitrážové zpracování, inspirované Frankem Loyedem Wrightem, který si hrál s těmito barevnými vzory v letech 1911-1912. Pokud k hodinám dokoupíte podsvětlovací , podsvícené hodiny můžou fungovat zároveň jako doplňkové nebo noční orientační světlo v interiéru. Rozměry hodin: 43x43x4cm. Hloubka hodin: 2,5cm. Hloubka hodin: 2cm (s podsvětlovacím tělesem: 5cm) Materiál hodin: sklo Quartzový hodinový strojek poháněný baterií. Záruka 2 roky. Podsvětlovací těleso s vypínačem má průměr 22cm. Součástí balení LED tělesa je 4m dlouhý USB kabel + adaptér do sítě 230V.

celý popis

Dostupnost: skladem
1 949 Kč
Potřebujete s něčím poradit?

+420 702 510 317
info@xdecor.cz

Nextime je holandská designová firma, která se specializuje především na návrhy a výrobu designových hodin. Nextime má více než 40-ti letou zkušenost s tvorbou designu a výrobou hodin. Svoje obchodní zastoupení má Nextime ve více než 50 zemích světa, což z něho činí předního světového lídra mezi společnostmi, které se zabývají produkcí a prodejem designových hodin. Nextime prezentuje široký záběr hodin, které jsou unikátní a inspirativní a nabízí témata vycházející z tradice až do současnosti.

Designové skleněné hodiny připomínajíci vitrážové zpracování, inspirované Frankem Loyedem Wrightem, který si hrál s těmito barevnými vzory v letech 1911-1912.

Pokud k hodinám dokoupíte podsvětlovací , podsvícené hodiny můžou fungovat zároveň jako doplňkové nebo noční orientační světlo v interiéru.
Rozměry hodin: 43x43x4cm.
Hloubka hodin: 2,5cm.
Hloubka hodin: 2cm (s podsvětlovacím tělesem: 5cm)
Materiál hodin: sklo
Quartzový hodinový strojek poháněný baterií.
Záruka 2 roky.

Podsvětlovací těleso s vypínačem má průměr 22cm.
Součástí balení LED tělesa je 4m dlouhý USB kabel + adaptér do sítě 230V.

NeXtime

Nextime je holandská designová firma, která se specializuje především na návrhy a výrobu designových hodin.
Nextime má více než 40-ti letou zkušenost s tvorbou designu a výrobou hodin.
Svoje obchodní zastoupení má Nextime ve více než 50 zemích světa, což z něho činí předního světového lídra mezi společnostmi,
které se zabývají produkcí a prodejem designových hodin.
Nextime prezentuje široký záběr hodin, které jsou unikátní a inspirativní a nabízí témata vycházející z tradice až do současnosti.

Šířka 47 cm
Výška 6.5 cm
Typ hodin nástěnné hodiny
Země původu Holandsko
Množství v kartonu 5 ks
Délka 45 cm
Záruka 24 měsíců
Značka NeXtime
Rozměr hodin do 50cm