Designové nástěnné hodiny I258M IncantesimoDesign 70cm
  • Doprava zdarma
vlajka
Nástěnné hodiny

Designové nástěnné hodiny I258M IncantesimoDesign 70cm

Kód: I258M

IncantesimoDesign je renomovaná italská firma, která se zabývá výrobou především designových hodin, ale také originálních interiérových doplňků. Za svůj nezaměnitelný design jsou produkty IncantesimoDesign pravidelně oceňovány na různých prestižních fórech a veletrzích. Hlavní charakteristikou produktů značky IncantesimoDesign je jejich absolutní nezaměnitelná originalita, podtržená špičkovým ručním uměleckým zpracováním každého jednotlivého kusu. Všechny produkty IncantesimoDesign jsou proto chráněny patentem a ochrannou známkou. Hlavním materiálem těchto produktů je pevný, barevně stabilní a výjimečně čistý methakrylat (akrylátová pryskyřice), na který jsou nanášeny chromované kovové pláty v mikro tloušťce. Tyto dva materiály jsou také nezřídka dále kombinovány s detailně opracovanými dřevěnými prvky (wenge, bělený buk nebo třešeň). Nástěnné hodiny Unum jsou vyjádřením elegance a čistého minimalistické designu. Díky dokonalému provedení se jistě stanou ozdobou každého moderního interiéru. Obvodové kolo hodin je z čirého kulatého sklolaminátu. ?Ručičky jsou z bílého sytého methakrylatu. ?Středová tyč, ciferník a doplňky jsou z nerezi. Rozměry: 70x60 cm Quartzový hodinový strojek S.K.P. (Seiko). Materiál: chromovaný kov, methakrylat, sklolaminát. Prodloužená záruka 36 měsíců.

celý popis

Dostupnost: do 3 týdnů
9 800 Kč
Potřebujete s něčím poradit?

+420 702 510 317
info@xdecor.cz

IncantesimoDesign je renomovaná italská firma, která se zabývá výrobou především designových hodin, ale také originálních interiérových doplňků.
Za svůj nezaměnitelný design jsou produkty IncantesimoDesign pravidelně oceňovány na různých prestižních fórech a veletrzích.
Hlavní charakteristikou produktů značky IncantesimoDesign je jejich absolutní nezaměnitelná originalita, podtržená špičkovým ručním uměleckým zpracováním každého jednotlivého kusu.
Všechny produkty IncantesimoDesign jsou proto chráněny patentem a ochrannou známkou.
Hlavním materiálem těchto produktů je pevný, barevně stabilní a výjimečně čistý methakrylat (akrylátová pryskyřice), na který jsou nanášeny chromované kovové pláty v mikro tloušťce. Tyto dva materiály jsou také nezřídka dále kombinovány s detailně opracovanými dřevěnými prvky (wenge, bělený buk nebo třešeň).

Nástěnné hodiny Unum jsou vyjádřením elegance a čistého minimalistické designu.
Díky dokonalému provedení se jistě stanou ozdobou každého moderního interiéru.
Obvodové kolo hodin je z čirého kulatého sklolaminátu.
?Ručičky jsou z bílého sytého methakrylatu.
?Středová tyč, ciferník a doplňky jsou z nerezi.
Rozměry: 70x60 cm
Quartzový hodinový strojek S.K.P. (Seiko).
Materiál: chromovaný kov, methakrylat, sklolaminát.
Prodloužená záruka 36 měsíců.

Záruka 36 měsíců
Země původu Itálie
Značka IncantesimoDesign
Typ hodin nástěnné hodiny
Rozměr hodin 51 - 100cm