Designová stolní meteostanice-barometr I362TS IncantensimoDesign 33cm
  • Doprava zdarma
vlajka
Stolní hodiny

Designová stolní meteostanice-barometr I362TS IncantensimoDesign 33cm

Kód: I362TS

IncantesimoDesign je renomovaná italská firma, která se zabývá výrobou především designových hodin, ale také originálních interiérových doplňků. Za svůj nezaměnitelný design jsou produkty IncantesimoDesign pravidelně oceňovány na různých prestižních fórech a veletrzích. Hlavní charakteristikou produktů značky IncantesimoDesign je jejich absolutní nezaměnitelná originalita, podtržená špičkovým ručním uměleckým zpracováním každého jednotlivého kusu. Všechny produkty IncantesimoDesign jsou proto chráněny patentem a ochrannou známkou. Hlavním materiálem těchto produktů je pevný, barevně stabilní a výjimečně čistý methakrylat (akrylátová pryskyřice), na který jsou nanášeny chromované kovové pláty v mikro tloušťce. Tyto dva materiály jsou také nezřídka dále kombinovány s detailně opracovanými dřevěnými prvky (wenge, bělený buk nebo třešeň). Designová stolní meteostanice - barometr v kombimaci se strukturovanou tkaninou. Výška: 13cm Šířka: 33cm Hloubka: 13cm Materiál: chromovaný kov, methakrylat, strukturovaná tkanina (plátno). Záruka 3 roky

celý popis

Dostupnost: do 3 týdnů
5 850 Kč
Potřebujete s něčím poradit?

+420 702 510 317
info@xdecor.cz

IncantesimoDesign je renomovaná italská firma, která se zabývá výrobou především designových hodin, ale také originálních interiérových doplňků.
Za svůj nezaměnitelný design jsou produkty IncantesimoDesign pravidelně oceňovány na různých prestižních fórech a veletrzích.
Hlavní charakteristikou produktů značky IncantesimoDesign je jejich absolutní nezaměnitelná originalita, podtržená špičkovým ručním uměleckým zpracováním každého jednotlivého kusu.
Všechny produkty IncantesimoDesign jsou proto chráněny patentem a ochrannou známkou.
Hlavním materiálem těchto produktů je pevný, barevně stabilní a výjimečně čistý methakrylat (akrylátová pryskyřice), na který jsou nanášeny chromované kovové pláty v mikro tloušťce. Tyto dva materiály jsou také nezřídka dále kombinovány s detailně opracovanými dřevěnými prvky (wenge, bělený buk nebo třešeň).

Designová stolní meteostanice - barometr v kombimaci se strukturovanou tkaninou.
Výška: 13cm
Šířka: 33cm
Hloubka: 13cm
Materiál: chromovaný kov, methakrylat, strukturovaná tkanina (plátno).
Záruka 3 roky

Záruka 24 měsíců
Země původu Itálie
Značka IncantesimoDesign
Typ hodin stolní hodiny
Rozměr hodin do 50cm